Nasze specjalizacje

Czym się zajmujemy?

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza powstała w 2010 roku, a obecnie zespół Kancelarii Adwokackiej liczy kilkanaście osób. Adwokat Krzysztof Tumielewicz pracuje nieprzerwanie w zawodzie prawniczym od 2005 roku (najpierw jako Asystent Sędziego), zaś w zawodzie adwokata od 2006 roku. Kancelaria zapewnia swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich istotnych dziedzinach prawa związanych z prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem karnym, prawem karnym skarbowym, obsługą inwestycji, prowadzeniem działalności gospodarczej, a także prawem pracy, prawem administracyjnym, prawem medycznym, czy pomocą prawną przy dochodzeniu odszkodowań.  Atutem Kancelarii Adwokackiej Tumielewcz jest połączenie wiedzy, doświadczenia oraz młodego i kreatywny zespół adwokatów, i aplikantów adwokackich, który z zaangażoaniem podejmie próbę pomocy prawnej w rozwiązaniu każdego problemy prawnego.

 

Działamy w całej Polsce i współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi z całego kraju. W gronie naszej współpracy znajdują się doświadczone Kancelarie Notarialne, Kancelarie Adwokackie z innych miast, Kancelarie Radcowskie, Biura Rachunkowe, Doradcy Podatkowi, Kancelarie Komornicze i wiele innych zaprzyjaźnionych firm, których fachowość i wiedzę cenimy - i z niej korzystamy. Stale współpracujemy ze studentami prawa oraz aplikantami adwokackimi i radcowskimi, którzy w czasie praktyki mają możliwość zapoznania się ze sprawami z wszystkich kluczowych dziedzin prawa.

Prawo karne
Prawo karne gospodarcze

Prawo karne. Prawo karno - skarbowe. Prawo karne gospodarcze. Obrony w sprawach karnych. I. Prawnicy z naszej Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz posiadają doświadczenie w obronach w(...)

Prawo cywilne

Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej,(...)

Prawo spółek
Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, Prawo spółek, Obsługa prawna  Reprezentujemy podmioty gospodarcze. Prowadzimy ich stałą obsługę prawną (aktualnie obsługujemy spółki prawa handlowego z branży między innymi: budowalnej, nieruchomości,(...)

Prawo budowlane
Prawo administracyjne

W tym spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje(...)

Prawo rodzinne

W tym sprawy o rozwód, seprację, alimenty, ustalenie kontaktów, egzekucje kontaktów, w przedmiocie wykonywania władzy rodzicielskiej (zmiana sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej), sprawy z tzw. "Konwencji(...)

Prawo pracy

W tym o zapłatę, ustalenie stosunku pracy. Reprezentowanie w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa pracy, pomoc prawną w zakresie mobbingu, ochronę prawną roszczeń(...)

Prawo medyczne

Pomoc prawna w zakresie tzw. Prawa medycznego, w tym obsługa prawna i prowadzenie kompleksowej, bieżącej obsługi podmiotów sektora ochrony zdrowia, reprezentowanie personelu medycznego w postępowaniach(...)

Dochodzenie odszkodowań

Nasza Kancelaria Adwokacka - nieprzerwanie od ponad 14 lat pomaga w dochodzeniu odszkodowań, świadcząc indywidualną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, w sprawach(...)

Spory sądowe

Spory sądowe. Reprezentacja w Sądzie. Obrony w sprawach karnych. Reprezentacja stron postepowań cywilnych, administracyjnych, gospodarczych. Mediacje cywilne, karne, gospodarcze. Adwokaci, radcy prawni i aplikanci adwokaccy(...)